Dijital platformlar baş döndürücü bir hızla genişliyor. Piyasada daha fazla hizmet verilmektedir ve Blockchain teknolojisine dayanmaktadır, ancak akıllı sözleşmeyi oluşturan tarafların konumunun doğrulanmasında büyük bir sorun vardır ve bu sorunu çözecek bir sorundur. ağ XYO ağı.

Bu görevi yerine getirebilmek için, bu dijital ekosistemin kısa sürede belirgin bir şekilde gelişmesini ve Bitcoin ve Ethereum'dan çok daha önemli hale gelmesini amaçlayan bir proje geliştirmeye karar verdiler. Niye ya? Var olan ve yaratmaya devam eden kripto paralarla ilgili birçok avantajdan biri, çevrimiçi dünyaya odaklanmış olmalarıdır, ancak XYO Network çevrimiçi ve çevrimdışı kullanım için kullanılmaktadır.

İnsanlara ne sağlayacak? Bu, yeni bir projenin insanların her birine neler sunabileceğini tam olarak bilmek olduğunda, aşkın bir sorudur. Yani, gerçek katkıların ne olduğunu bilmek. Bu nedenle, yukarıda belirtildiği gibi, XYO Ağı tarafından geliştirilecek alan, merkezi olmayan bir coğrafi konuma odaklanmıştır.


Bu coğrafi konum GPS sektörüne odaklanmıştır. Birkaç yıl boyunca XYO, yeni yöntemler ve konum sistemlerinin yaratılmasında öncülük etmiştir. Bunların en çok ilgisini çeken faktör, bilginin hızlı, istikrarlı ve güvenli bir şekilde aktığı bir ortamı detaylandırabilmektir. Sürekli ve kesintisiz olarak kullanıcılarla doğrudan etkileşime izin veren bir sistem.

Tam olarak, XYO Network'ün zaman içinde geliştirdiği görev, çifte bir işlevi yerine getirmektedir. Kullanıcılara, doğruluğu ve hızı için öne çıkan bir coğrafi konumlandırma hizmeti sunmanın yanı sıra, tamamen merkezden dağıtılmış bir platform oluşturmayı da amaçlamaktadır. Kısacası, sadece kullanıcının ve uygulamanın müdahale ettiği ve üçüncü tarafların veya aracı kuruluşların müdahalesi olmadan, küresel olarak gerçekten yüksek maliyetleri azaltabilecek bir sistemdir. Aslında, sadece yere bağlı pazarları hareket eden parayı görmeniz gerekir, bunlar yılda 11 trilyon dolardan az değildir. 

Her bakış açısından tamamen dijital bir platform olduğu için XYO ağı, teknolojiye ve gelişmiş gelişimine tamamen dayanıyor. İlk olarak, sistem, verilerin daha güvenli ve dengeli olmasını sağlayan kriptografi aracılığıyla çeşitli coğrafi konumlandırma yöntemleri oluşturur. Bu, olası herhangi bir siber saldırıyı veya beklenmedik başarısızlığı önler.

Blok zinciri de ağın gelişiminde önemli bir rol oynar. Bu, çok daha etkileşimli bir ortam yaratılmasını mümkün kılar ve bu sayede veri ve bilgi alışverişi sürekli olarak bu dijital ekosistemi besler.

Elbette, XYO Network'ü kendi tarzında doğru ve benzersiz bir sistem haline getiren diğer, daha gelişmiş teknolojik faktörler vardır. Bu dört faktör sayesinde, tüm dünya gezegeni boyunca konumu daha güvenli ve daha doğru kılan, sentinellerin, köprülerin, dosyalama dolaplarının ve falcıların kullanılması söz konusudur.


Web: https://xyo.network/

Telegram: https://t.me/xyonetwork

ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3040825.0