XYO ağı, bilginin doğruluğunu ve doğru aktarımını temel alarak sanal bir panorama oluşturmayı mümkün kılar. Bu hatalara yol açmayacak ve planlanan her lokasyon kendi tarzına özgü bir detay seviyesine sahip olacak. Ayrıca güvenlik her zaman çok önemli bir rol oynamaktadır. Sentineller sayesinde, yerleri, adresleri veya cihazları tahrif edemezsiniz. Tüm veritabanı düzgün bir şekilde korunacaktır.

Öte yandan, XYO Ağını oluşturan "köprüler", bilginin doğru ve kısa bir zamanda iletildiğinden emin olmaktan sorumludur. Bu, verilerin büyüklüğüne bakılmaksızın, hızlı bir şekilde aktarılabilmesidir.

Dosya dolaplarına gelince, bu, her türlü veriyi korumak ve saklamak için sadece XYO tarafından kullanılan özel bir teknolojidir. Bu veri yedekleme, merkezi olmayan bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Son olarak, falcılar sisteme giren tüm bilgilerin doğruluğunu onaylamaktan sorumludur. XYO Network'ün dengesini ve mükemmelliğini korumak için her vitesin mükemmel bir şekilde eşleştirilmesi bu şekilde.

Keşfettiğiniz gibi, jeolokasyon gerçek dünyada çok önemlidir, bununla birlikte, XYO ağının bize sağladığı faydalar, yaşamlarımızı açıkça geliştireceğimiz çeşitli görevlere veya özelliklere tamamen bağlı olabilir. Bunun açık bir örneği, online olarak satılan bir ürünün alanıyla ilgili detaylar olacaktır. Hem satıcı hem de alıcı, paketin her zaman nerede olduğu konusunda bilgilendirilecek ve bu da birçok baş ağrısından ve gereksiz masraflardan kaçınacaktır.


Ancak bu, oto sigorta kuruluşlarından araçların tespiti için, valizlerin konumunun tespiti için havayolu acentelerine veya ulusal güvenlik alanında, silahların daha titiz bir kontrolüyle başvurabileceğiniz birçok durumdan sadece bir tanesidir.

Ancak, mevcut sistemde var olan hatalardan dolayı insan ölümlerinin azaltılması gibi maliyetlerin ve baş ağrılarının azaltılmasından çok daha önemli olan başka senaryolar da vardır. Örneğin, tıbbi hatalar Amerika Birleşik Devletleri'nde üçüncü ölüm nedenidir ve bu ölümlerin çoğu, istenmeyen ilaç etkileşimleri, yetersiz tıbbi kayıtlar ve hatta gereksiz ameliyatları içeren operasyonel veya kayıt tutma hatalarının sonucudur; Ancak XYO ağı mevcut sisteme bağlıysa, iletişim hatalarını ve hastaya ciddi yaralanmalara neden olabilecek kayıtların bakımını ve ayrıca ölümleri önemli ölçüde azaltacaktır.

Gördüğünüz gibi, XYO Network'ün gerçek dünyadaki faydaları son derece önemli ve etkileyici olabilir. XYO Network, genişlemesi için TGE, Token Üretim Etkinliğine sahiptir.

XYO Network'ün hayatımıza en kısa zamanda ulaşması için dünyanın her yerinden daha fazla insanı genişletmeyi ve ona ulaşmayı planlıyor. Kimler satın alırsa, XYO Network'ün genişlemesine katkıda bulunmakla kalmayıp, aynı zamanda XYO jeton alımları için daha düşük fiyatlara sahip olma fırsatını da elde edecek.

Ana satış aşaması 20 Mart 2018'de başlıyor ve 20 Nisan 2018'de sona erecek ve döviz kuru 1 ETH = 100,000 XYO olacak. XYO belirteci ERC20'dir ve Ethereum ağına aittir.


Web: https://xyo.network/

Telegram: https://t.me/xyonetwork

ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3040825.0