XYO Ağının Dört Bileşeni

Bu dört bileşen birlikte konum verilerinin doğruluğunu, şeffaflığını ve güvenilirliğini doğrulamak için eylemler gerçekleştirir. Aşağıdakileri ayrıntılı olarak inceleyelim:

Sentinels: Bu bileşen, verilerin doğru olduğundan emin olmak için uyanık bir göz tutar. Sentinels bu aktiviteyi yapmak için geçici defterler üretir. Kesinliği sağlamak için bir sonraki bileşen Diviners'e yardım etmek için bir Menşe Kanıtı ekler. Köprüler: Sentinels tarafından geliştirilen sezgisel defterler, Divinlere güvenli bir şekilde aktarıldı Bu köprüler üzerinden. Köprüler, defterlerin değiştirilmediğinden veya temperlenmediğinden emin olurlar. Ayrıca defterlere ek bir kaynak ispatı eklerler. Arşivci: Adından da anlaşılacağı gibi, tüm defterleri merkezi olmayan bir biçimde saklar. defterler bu bileşen tarafından endekslenir. Bazı veriler geçici olarak kullanılamıyor veya kaybolsa bile sistem hala işlevini yerine getiriyor.

Diviner: Son bileşen, Arşivci tarafından depolanan verileri analiz eder. Veri gerekir görevi yerine getirmek için yüksek derecede kaynak kanıtı içerir. Sezgisel sezgisel analiz sağlar ve bu yüzden güvensiz denir. Diviner blockchain'e iş kanıtı kullanın. XYO Network şu durumlarda şu anda kullanılıyor: XYO Ağının Dört Bileşeni: Bu işlemle ilgili veriler, doğru araç ve güvenilirlikleri doğrulamak için eylemler gerçekleştirir. Uygulamalarımız

Sentinels: Bu bileşen, bir göz tutar. Sentinels bu aktiviteyi yapmak için yazdınız. Diviners'e yardım etmek için bir menşe Kanıtı ekler. Köprüler: Sentinels tarafından faturalandırılan defterler, Divinlere faks bir sürü aktarıldı Bu köprüler üzerinden. Köprüler, defterlerin değiştirilmediğinden veya temperlenmediğinden emin olurlar. Ayrıca defterlere ek bir kaynak ispatı eklerler. Arşivci: Adından da anlaşılacağı gibi, tüm defterleri merkezi olmayan birleşik saklar. endekslenir. Bazı sürülerde işe yaramazsa veya kamerasa hala sisteme uygun hale getiriyor.

Diviner: Son parça, Arşivci'nin depolanan alanı analiz eder. Doğrulama görev yerine getirmek için yüksek derecede kaynak kanıtı içerir. Sezgisel sezgisel analiz ve bu güvensiz denir. Diviner blockchain'e iş kanıtıılmasını. XYO Network şu anda şu anda bulunuyor:

 E-ticaret Bakım Tıbbi Bakım ve Hastaneler Kiralık Araba Ajansları Air Ticari Havayolu Bagaj Taşımacılığı Ac Sigorta Acenteleri Güvenlik Marco Güvenlik Ajansları  Drone Paket Teslim Sistemleri te.png XYO Jetonu Bilgi: Token Temini = 24.158.373.684 Kamu Satış Başlığı = 48.000.000 ABD Doları XYO belirtecinin değeri değişkendir Mart ayıoğlu kuru 100.000 XYO'ya 1 ETH oldu

Önceki yatırımcıları ödüllendirmek için onu işlemden sonra fiyat artış Satış bedeli ulaşana kadar fiyat 1 ETH - 33.333,33 XYO'ya tutulmamış fiyat sabitlenecektir. Satılmayan tüm jetonlar satışın bitiminden sonra yakmaktadır. te.png XYO Jetonu Bilgi: Token Temini = 24.158.373.684 Kamu Satış Başlığı = 48.000.000 ABD Doları XYO belirtecinin değeri değişkendir Mart ayında döviz kuru 100.000 XYO'ya 1 ETH oldu Önceki yatırımcıları ödüllendirmek için her işlemden sonra fiyat artışı Satış bedeli ulaşana kadar fiyat 1 ETH - 33.333,33 XYO'ya ulaştığında fiyat sabitlenecektir. Satılmayan tüm jetonlar satışın bitiminden sonra yakılacaktır.

Web: https://xyo.network/

Telegram: https://t.me/xyonetwork

ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3040825.0