XYO Ağı Nedir?

XBC Tokens düğümlerini internete vererek, genel defterlerin konumlandırılması ve arşivlenmesi konusunda raporlama yapılmasını teşvik eder. Örneğin, UPS sürücüsü gibi son mil kuryesi, yolunda bir XYO ağ düğümü bulduğunda, düğüm XYO kayıt tablosunu arşivleme için kaydeder. Kripto ekonomisinin kullanımı, böylece blockchain teknolojisinin temel özelliğini kullanır: bu, ayık ve merkezi olmayan bir sistemdir. Bu, üçüncü taraf doğrulama ve mevcut izleme sistemlerinin sağlayamadığı güvenilirlik derecesini sunabileceği anlamına gelir.

Ethereum ve diğer kripto-dönüştürücüler tarafından kullanılanlar gibi akıllı sözleşmeler, şirketlerin süreç optimizasyonu, risk azaltma ve ortalama insanın azaltılması yoluyla etkileşimde bulunmalarını ve bu yoldan gitme biçimlerini kökten değiştireceklerdir. Ancak, tüm Akıllı Sözleşme platformlarında eksik olan her şey belirli bir zamanda belirli bir yerde bir şeyin ya da birinin olduğunu kanıtlamanın kesin yoludur. Akıllı Sözleşmelerin temel dünya tarafından kabul edildiği düşüncesi için, kehanetin konumunun güçlü, tarafsız ve merkezi olmayan bir testi önemlidir.

Hedef

Yaptığımız ilerlemeden, mücevherlerden arabalara, gerçek zamanlı zamanlı konumlara kadar her şeyi takip edebiliyoruz. Bu, dünyadaki her şeyin XYZT koordinatlarıyla belirlendiğinden; Bu şeyler boşlukta duramazlar. İnsanlar veya nesneler T (zaman) koordinatları boyunca seyahat ederler, birbirleriyle etkileşirler, metadata denen şeyi yaratırlar. Bunun basit bir örneği, bir toplantıda veya sohbette iki veya daha fazla kişidir. Konuşma, etkileşim kaydıdır. XYO Ağında bu etkileşimi bu iki taraf arasında imza zamanı olarak alıyoruz - iki kişi selfie, iki selfie namazı, birbirini ve her birini alarak alıyor. Ortaya çıkan meta veriler artık iki taraf arasındaki ilişkidir; Bu, XYO Network platformunun altında yatan ve daha sonra düzenli olarak izlenen temel protokoldür. Fakat ilk olarak, XYO Network'ün inovasyon konusundaki toplantısı blok zincirinin gelişimi ile iç içe olduğundan, en heyecan verici fikirlerden birini tanıtabiliriz. bugünün blockchain.

Sorun

Comcast tarafından yayınlanan yakın tarihli bir çalışmaya göre, Amerikalıların% 30'undan fazlası sundurma veya eşiklerinden çalınan bir paket aldı [1]. E-ticaret pazar payı büyümeye devam ederken, bu sorun sadece daha yaygın hale gelecektir. Amazon gibi Mega şehirler, müşterilerine güvenilir bir nakliye hizmeti sunmak için çeşitli çözümler deniyorlar.

Çözüm

Xyo network ve xyo yongalarını kullanarak şirketler, nakliye uygulamasının her aşamasının ilerlemesini izlemek, merkezin uygulanmasından ve güvenlik paketlerinin müşterinin evine ulaştırılmasıyla sona erdirmek için bağımsız onaylama kitapları sunabilirler. Merkezi olmayan, merkezi olmayan bir sistem olarak, XYO ağı sadece teslimatın değil, tüm teslimat tarihinin de bağımsız bir şekilde onaylanmasını sağlar. Bu ayrıca, perakende veya e-ticaret sitesinin satıcıya dolandırıcılık veya kayıplardan korunmak için özel bir Ethereum sözleşmesi kullanarak teslimatta ödeme sunmasına izin verir.

Web: https://xyo.network/

Telegram: https://t.me/xyonetwork

ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3040825.0