SGAME: MOBİL OYUNLARLA KRİPTO VE GERÇEK PARA KAZANIN


İçinde bulunduğumuz zaman dilimini teknoloji çağı olarak adlandırabiliriz. Teknoloji artık her alanda bizim hayatımıza girdi ve bizlere kolaylıklar sağlıyor. Aklınıza gelen her konuda bizlerin hayat standartlarımızı arttırıcı bir etken olarak bizlere yol gösteriyor. Bundan yıllar önce aklınıza gelmeyecek konularda dahil olmak üzere bütün sektörlerde yenilikler ve kolaylıklarla bizlere yardımcı oluyor. Gelişen teknoloji ile birlikte sanal alemde alışveriş, bilgi paylaşımı, finans dünyası ve online oyun sektörleri de çok fazla etkilendi. Bunlardan birisi olan mobil oyun piyasası da kendini çok geliştirdi ve market değeri her geçen gün artıyor. Bu oyun sektörüne Blockchain platformu ile birleştirerek bu alana yenilik getirecek olan yeni bir projeden kısaca bahsetmek istiyorum sizlere. Bu projenin adı SGAME. Proje hakkında daha detaylı bilgiye https://sgamepro.io/ internet adresinden ulaşabilirsiniz.

SGAME, oyuncuların platform belirteçleri alabileceği zaman için en iyi mobil oyunların toplanacağı yeni bir platformdur, kullanıcılarına kripto token ile video oyunları oynarken aynı anda gerçek para kazanma olanağı sağlayan ilk kripto para birimi tabanlı mobil oyun sistemi olarak tasarlanmıştır. Kısaca dünyadaki en popüler mobil oyunları oynarken, yeni çıkan kripto jetonlu SGM için bir ödül veriyor. SGM, Sgame Pro platformuna ve Sgame Pro ekosistemindeki tüm işlemler için tek hesaplama yöntemine erişmenin ve bunlardan yararlanmanın tek yolu olacaktır.

Mobil oyun piyasası çeşitli kullanım şekli ve türleri vardır. aksiyon, panolar, oyun salonları, spor, strateji, macera ve daha fazlası. Bu oyunların çoğunluğu (% 78) sadece tek oyunculu modda oynanabilir, yani Oyuncu sadece skor tablosundaki puanları karşılaştırarak dolaylı olarak rekabet edebilir. Çok oyunculu sistemde bir oyundan sadece birini oynanabilir, burada Oyuncu diğer oyuncularla aynı oyunu oynatabilir. Yayıncılar bunun farkındadır ve tüm oyuncu oyunlarını çok oyunculuğa dönüştürmeye isteklidir, ancak önemli teknik zorluklar ortaya çıkar. Ağ gecikme sorunları ve hareket tahminleri ile uğraşmak, oyun başlatıldığında ve milyonlarca cihazda oynatıldığında çözülmesi zor bir sorundur.


SGAME platformunun özelliklerini ise şu şekilde sıralayabiliriz,

Platform en iyi mobil oyunları en iyi yayıncılardan birleştirecek,

Platform rekabetçi modlarda, her tür oyun için, tekil olanlar için bile mevcut olacak,

Platformda, özellikle profesyonel oyuncular için uygun olan bu bağışlar için akışları çalıştırmak ve almak mümkün olacak,

Oyunlarda zaman geçirmek için platform belirteçleri alacaksınız,

Platform belirteçleri için platformdaki çeşitli ürünleri satın alabilir, gerçek, fiziksel dünyadan,

Platformda sonsuz sevk programları olacak.


SGM jetonu tasarrufları, Sgame Pro ve yüksek sıvı tokenini amaçlayan ekosistem katılımcıları arasındaki sürekli döngü sirkülasyonu etrafında yoğunlaşmaktadır. Oyuncular için ödüllendirilen tüm SGM'ler, Oyuncu'nun Sgame Pro'daki dahili SWallet'ine yatırılacaktır. Oyuncular, tüm Sgame Pro işlemlerini hiçbir ücret ödemeden veya zaman aşımına uğramadan yürütmek için SGM'lerini SWallet'lerinden hemen kullanabilecekler. SGM, SWallet'ından kişisel ERC-20 uyumlu cüzdanına aktarıldığında, oynatıcı tam kontrole sahiptir.

Ekip, oyuncu sayısının arttığında büyümesi beklenen Sgame Pro katılımcılarının çıkış ve akışını yönetmek için SGM'nin likidite yedeğini koruyacak. Sgame Pro, Play of Proof ile ödüllendirilen SGM miktarı üzerinde tam kontrol sahibi olacak ve bu bilgiyi uygulamada her Player'a sunacaktır. SGM'nin Play-Block ücretlendirmesi, Fiat'daki oyuncunun gelirine neredeyse sabit değer sağlamayı amaçlayan SGM markasındaki fiyatlardaki dalgalanmaları yansıtacak şekilde periyodik olarak ayarlanacaktır.


Projenin avantajları :

Sadece oyunlarda SGM kazanın,

Görev 1vs1 - 1vs100,

SGM’i aramalardan kazan,

Satış ücreti olmadan IAP,

SGM Uzun Vadeli Tahakkuk,

Gerçek zamanlı olarak akıştan SGM kazanın,

Satışları artırın,

Yeni pazarlama araçları


Token ve ICO Bilgilerini ise https://sgamepro.io/ internet adresinden daha ayrıntılı bir şekilde ulaşabilirsiniz,

Token Simgesi: SGM

Türü: ERC20

Kabul Edilen Para Birimi: ETH

Toplam Token Miktarı: 350.000.000

Özel Satış Miktarı: : 139.500.000

ICO Satış Miktarı: 55.000.000

Halka satış: Temmuz 2018Yaklaşık 150 milyara dolar bir market değeri olan oyun sektöründe bizlere yenilikler sunan bu proje için ICO aşamasında katılmak ve burada anlatamadığımız daha birçok avantajları ve detayları https://sgamepro.io/ adresinden öğrenebilirsiniz.


Proje hakkında diğer referanslara da aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Web sitesi: www.sgamepro.io

Teknik İnceleme : https://goo.gl/gKP6s4

Telegram: https://t.me/sgamepro

Facebook: https://www.facebook.com/sgamepro.io

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/sgame-ltd

Twitter: https://twitter.com/sgame_official

Instagram: https://www.instagram.com/sgame_official

Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4452342


Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1434636