З появою цифрових валют власники крипто активів усвідомили переваги безпечної, прозорої та сучасної цифрової обмінної платформи, з якою можна торгувати активами. Чимало таких платформ обміну з'явилися протягом року створення нової крипто-ринкової екосистеми з деякими, які мають більше можливостей і переваг, ніж інші. Незважаючи на численні обмінні платформи в цифровому світі сьогодні, існує багато проблем, що гальмують ефективність обміну крипто-активами. До них належать наступні;

Of Відсутність регулювання

Liquid Погана ліквідність

Фінансування FIAT

And Підтримка клієнтів та якість обслуговування5. Технічна архітектура і досвід транзакцій, і

Інтернет-безпека

У пошуках вирішення цих проблем була введена платформа обміну IronX. У цій статті буде розглянуто основні особливості проекту та його ICO. Я Солман.

Біржа IronX

IronX - це платформа для криптовалютних обмінів, яка надає криптоінвесторам, які бажають диверсифікувати свої інвестиції, прямий доступ до низькокореляційних класів активів, які пропонуються на торговій платформі IronFX Group (наприклад, спот FX, CFD, акції, ф'ючерси, товари, індекси), у тому числі здатність використовувати більш високий, ніж зазвичай пропонується, важель при торгівлі на торговій платформі IronFX Group. Платформа IronX Exchange буде вироблятися і керуватися IronFX Group, визнаним світовим піонером в онлайн-торгівлі, що сприймається як маючи видатні серед найбільш витончених клієнтів включення та групи підсилення клієнтів на планеті.

Група IronFX була сприйнята багатьма міжнародними організаціями, які отримали такі звання, як "Краща глобальна онлайн торгова платформа" (2017), "Еліта в європейських фінансах" (2016), "Найкращі викладачі форекс" (2015), "Видатний внесок FX Industry (2014), "Найкращий постачальник Форекс послуг" (2014), "Найбільш надійний Forex брокер" (2014), та "Best Trading Execution Global" (2013), щоб навести кілька прикладів.

Група IronFX сприйняла гостру необхідність зробити керовані, зосереджені на обслуговуванні, ексклюзивні вимоги та торгівлю строгими методами, що заохочує фінансування через фінансові стандарти FIAT та CRYPTO. Група IronFX досліджує ймовірність створення послідовної

Маркер IRX

IRX - це торгова монета - утиліта ERC-20, яка заповнюється як основна монета, що підтримує використання фреймворку. Клієнти матимуть змогу обирати між оплатою своїх витрат, наприклад, торгівельних зборів, готівкою на біржі, а також, сплачуючи маркери IRX. Витрати, сплачені в жетонах IRX, переказуватимуть знижку на торгівлю, як зазначено в таблиці нижче, що підвищує кількість постійних продавців для використання IRX для всіх платежів та обміну.

для отримання додаткової інформації :

Веб-сайт: https://ironx.io/
ANN Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5059654
Документ: https://ironx.io/IronX_WP_Version_1.2.pdf
Телеграма спільноти: https://t.me/IronX_exchange
Twitter: https://twitter.com/IronXExchange
Facebook: https://www.facebook.com/IronX-165411397629420/

Sojibrana77
0x0F3100B2Bd2ABB80A49B16E5e234debbFeae2436