Teknolojinin çok hızlı gelişmesi ile bütün sektörlerde buna paralel büyük değişiklikler ve gelişmeler yaşanıyor. En başta E-ticaret, bankacılık ve finans sektörleri çok hızlı bir değişim yaşıyor. Dijital dünyanın sağladığı imkanlar ve seçenekler bizlere çok büyük kolaylıklar sağlıyor. Kişisel bilgilerimizin ve dijital varlıklarımızın güvenliği ön plana çıkıyor. Gerekli güvenlik önlemlerini alan ve güven duygusu veren firmalar bu alanlarda çok başarılı olarak diğer rakiplerinin önüne geçiyor. Yaklaşık 10 yıl önce tanıştığımız ilk Kripto para olan Bitcoin’in alt yapısını oluşturan Blockchain Teknolojisi günümüzde pek çok sektörde kullanılıyor.

Devrim niteliğinde yeniliklerle gelen Blockchain Teknolojisinin bizlere yüksek güvenlik, şeffaf yapı, merkezi olmayışı, hızlı ve aracısız olması gibi avantajlar sağlıyor. Şuanda çok sayıda başarılı projenin dijital varlıkları olan kripto paralar finans sektöründe kendine büyük bir Pazar elde etti. Bu kripto paraların gündelik hayatta kullanılması alanında tam olarak eksiklikler yaşansa da dijital ortamda çok fazla bir şekilde kullanılıyor. Kripto paraların ticaretinde büyük bir market değerine ulaşıldı. Bu ticarette ve işlemlerin yapıldığı borsalarda yaşanan sorunların aşılmasında çözümler sunan yeni bir projeden bahsetmek istiyorum sizlere. Bu projenin adı XCRYPT, proje hakkında daha detaylı bilgiye https://xcrypt.club internet adresinden ya da https://www.xcrypt.club/xCrypt-Whitepaper.pdf teknik inceleme raporundan ulaşabilirsiniz.

XCRYPT, şuan ki kripto para piyasasında yaşanan sorunlara çözüm getiren ve kripto para dünyasını ekosistem üzerinden değiştirmeyi hedefliyor. Bu ekosistem ile sadece bireyselleşmiş hizmetler değil kullanıcıların faydalanabilmesi ve büyüme için önemli alan sağlayan birden fazla hizmet mevcut olacak. Bu nedenle, para biriminin erken destekçileri, bu merkezileşmemiş ekosistemin genişlemesinin bir parçası olarak birinci sıralarda yer alabilecektir. Böylece de bu platformun kullanıcıları için çeşitli yatırım fırsatları yaratılmış olacaktır.


XCRYPT, hem bilgisayarlı kaynaklar hem de menkul kıymetler ile tamamen çalışmak üzere hazırlanan yadsınamayan yarı yarıya olan bazı ekstra aygıtlar gibi, yüksek saygınlığa sahip kriptografik bir para vitrinidir. Bu platform sayesinde İptal edilen işlemlere masraf ödememe, verimliliği yüksek, sıfır komisyonlu, anlık yani gerçek zamanlı, daha yüksek güvenlik önlemleri alınmış, KYC kolaylığı sağlayan Hibrid bir kripto para borsası kazanmış olacağız. Hibrid, STO için hazır ve ERC721 için üretilmiş bir pazardır Bu platform da aktif katılım olmadan ve büyük komisyonlar ödemeden sadece iki taraf arasında iletişim için bir ortam yaratmasıdır.

Hibrit Değişimi:

XCrypt, blockchain tabanlı bir yerleşim ile gerçek zamanlı, güvenilir ve Uzmanlık sağlayan karma, yarı merkezsiz bir değişimdir. Ticaret uygunluğu ve Ethereum işlem gönderimini yöneterek, xCrypt Kullanıcıların işlem yapmalarını beklemeden sürekli işlem yapmalarına, bir seferde Birden Çok Sipariş Verme ve gaz harcamaları yapmalarına izin verir.

Banka Kartları:

En iyi şifreleme işlemlerinizi tek bir kullanılabilir fiziksel ve sanal kartta saklamak artık mümkün olacak. xCrypt Card kullanıcıları dünya çapında alışveriş yapabilir veya ATM'lerden nakit para çekebilirler.

Sosyal medya:

XCrypt'ın Xcrypt SAF (Sosyal Analitik Fonlama Sistemi) sistemi, kendi fonlarını ve SAF hesabına diğer yatırımcılar tarafından yatırılan ortak fonları kullanarak yetenekli ve deneyimli bir tüccar tarafından yönetilen bir hesapta alım satım sağlayan gelişmiş bir yatırım çözümüdür.

XCRYPTO Ekosisteminin avantajları;

Kullanıcı dostu web sitesi arayüzü ve mobil uygulama

Tam uyumlu ticaret işlemleri

Ticaret ve Sosyal Ticaret Platformu

Kendi sosyal ağı,

Banka kartı,

FIAT'ı kripto para biriminden geri çekme

FIAT ve kripto para birimleri,

Özel Üretim Bot Trading Uçak Sıralama Sistemi

Erc20, Erc721, Üyelikler

ERC 721 formatındaki belirteçlerin bir listesi vardır

SIFIR ücretleri ve Menkul kıymetler belirteci

Güvenilir dijital cüzdanlar, % 100 şifreli platform

Çoklu Dil Platformu,

Hızlı para yatırma ve çekme

Döviz FIAT ve Kripto para birimleri

FIAT ve kripto para birimleri ile ödeme yapın

Uzman yatırımcılardan öğreticiler ve web seminerleri sağlamak


TOKEN ve ICO Bilgisi:

ERC20 standardına sahip kendine ait XCT belirteçleri olacak ve çok sayıda işlem yapabilme imkanı sağlayacak bu belirteç ile üstünlük sağlanacak.

Token Adı: xCrypt

Token Simgesi: XCT

Token tipi: ERC20

Token Token Fiyatı: 1 XCT = 0.1 ABD doları

Toplam Token Miktarı: 200.000.000

XCT Soft cap: 7.000.000 USD

Satılmayan Tokenler: İmha edilecek


TAKIM:

Tek bir platformda kripto ticareti ve madenciliğin geleceğini size getiren xCrypt Takımı;


DANIŞMA KURULU:

Michael McKee: Yönetim Kurulu Danışmanı

Simon Cocking: Yönetim Kurulu Danışmanı

Michael Christensen: Yönetim Kurulu Danışmanı

Richard Trummer: Yönetim Kurulu Danışmanı

Savio Gomez: Yönetim Kurulu Danışmanı

Alex Patrut: Yönetim Kurulu Danışmanı

Jay Bharadhwaj: Yönetim Kurulu Danışmanı

Ciprian Filip: Yönetim Kurulu Danışmanı

Zahid Imran: Yönetim Kurulu Danışmanı

Taupik Helmi: Yönetim Kurulu Danışmanı

Laurent Garcia: Yönetim Kurulu Danışmanı

Ian Scarffe: Yönetim Kurulu Danışmanı

Mohamed Mousa: Yönetim Kurulu Danışmanı

YOL HARİTASI:


Kripo paralar son yıllarda çok popüler bunun sebebi de dünyadaki reserv paraların hâkimiyetine son verecek olması olarak görülmesi ya da geleceğin finans sisteminin şekillenmesinde başrolü oynayacak olması diye düşünüyorum. Kripto para piyasasının gelişmesinde ve genişlemesinde çok büyük katkı sağlayacak bu projenin başarılı olması kaçınılmaz gibi görünüyor. Piyasadaki borsalara göre büyük avantajları ve güvenirliği olacak bu ekosistemi daha iyi araştırmak için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz. Yapacağınız araştırmadan sonra bu başarılı olacağını düşündüğümüz projeye dahil olmak için kendi kararınızı verebilirsiniz.


Web sitesi: https://www.xcrypt.club/

Teknik İnceleme: https://www.xcrypt.club/xCrypt-Whitepaper.pdf

ANN Konu: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4993175.0

Facebook: https://www.facebook.com/xcryptclub/

Twitter: https://twitter.com/xcryptclub

Telegram: https://t.me/xcryptclub

Medium: https://medium.com/@xcryptclub

Github: https://github.com/xcryptclub

Instagram: https://www.instagram.com.tr/xcryptclub/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCSTVlIYw7fj9PrVu9FYKKVQ

Discord: https://discord.gg/YmVzvqY

Sosyal Platform: https://www.xcrypt.social/


Bitcointalk Username: bitcether

Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2535552

Benim Ether Adres: 0x20719d9C3bF80d81C84B1BA006fcD3e59BA27012