Що таке Airsave Travel?

Airsave Travel - це децентралізована програма (DApp), яка буде побудована в 2018 році. Це технологія, що не вимагає введення, введення чи встановлення. Airsave Travel використовує технологію blockchain для залучення, тестування та оцінки всіх користувачів екосистем, які хочуть заощадити і заробити гроші на своїх поїздках.

Ця платформа пропонує економію в новій криптовалюті, Airsave Coins (AST). Економію також можна здійснювати в іноземній валюті. Ви побачите, як криптовалюта може подвоїти ваш реальний дохід, відстежувати віртуальні баланси і в режимі реального часу. Використовуючи існуючу концепцію AirSave (в даний час доступна в App Store), а також технологію blockchain з відкритим вихідним кодом, ви можете використовувати свою мережу друзів, щоб заробляти гроші на всіх ваших поїздках

Подорож у сучасному суспільстві є нормою, до якої люди звикли і більше не можуть жити без неї. Існує потреба в симбіозі blockchain і подорожах. Для цього було створено Airsave Travel. Airsave Travel - це децентралізована програма. Це технологія одним дотиком, яка не вимагає входу та реєстрації. Airsave Travel використовує технологію blockchain для залучення, аутентифікації та поваги всіх користувачів у своїй екосистемі, які хочуть заощадити і заробити гроші на свої поїздки.

Ця платформа забезпечує економію в їхній новій криптовалюті, Airsave Coins. Економію також можна здійснювати у валютах. Ви побачите, як легко крипто-пункти можуть втримати ваш реальний дохід, відстежуючи віртуальні та реальні залишки в реальному часі. Використовуючи існуючу концепцію Airsave, поряд з технологією з відкритим вихідним кодом blockchain, ви можете використовувати свою мережу друзів, щоб заробити гроші на всіх ваших поїздках.

Платформа Airsave Travel дозволяє заощаджувати на нових монет Crypto-Currency Aviation (AST). Економію також можна здійснювати в іноземній валюті. Ви побачите, як жетони криптовалюти можуть множити фактичний дохід шляхом відстеження віртуального та балансу в реальному часі. Використовуючи існуючу концепцію AirSave (в даний час доступна в App Store) і технологію Blockchain з відкритим вихідним кодом, ви можете використовувати мережу друзів, щоб заробити гроші на всі ваші цілі.

Оскільки ця платформа дозволяє робити заощадження у власній крипто-валюті ASTC, ви можете приєднатися до своїх друзів, щоб зберегти маркери разом, купуючи квитки через систему, а потім перенесіть їх у реальну валюту або поверніть їх в обіг і зробіть більше поїздок. Airsave Travel використовує розроблену і поширену ідею AirSave (додаток, яке вже можна завантажити з App Store), але водночас поєднує його з блокчейн, побудованим на відкритому коді (open source), ви можете працювати з вашим друзі, щоб отримати криптовалюту у вашій поїздці.

Деталі ICS Airsave

Паливо всередині системи AIRSAVE є його внутрішнім маркером - ASTC. Цей маркер створений на блокчері Ethereum ERC20 стандарту. Дизайнери планують незначно поліпшити пропорції своєї ICO, щоб вони продавали свої монети на керівних принципах розпродажу, які, як вказують автори, будуть триматися подалі від великих проблем, пов'язаних зі стандартною стратегією ICO, так само як додатковий розрахунок від фінансових фахівців до проекту.

Заключні думки

Я, як людина, яка хоче подорожувати цим проектом, виявилася надзвичайно захоплюючою. Враховуючи все, хто може відкинути такий шанс, щоб заощадити гроші на дорогих повітряних подорожах ?! Думаю, ніхто. У цьому напрямі я пропоную вам трохи більше уваги до цього проекту, при цьому зосереджуючи всі його головні моменти. Для цього я приєднався до всіх цінних активів, де можна знайти всі основні дані про проект AIRSAVE.

для отримання додаткової інформації :

Веб-сайт: http://www.airsavetravel.com
Технический документ: http://www.airsavetravel.com/doc/OnePager_AST.pdf
Facebook: https://www.facebook.com/AirsaveTravel
Twitter: https://twitter.com/airsave_travel
ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4949911.0
Телеграмма: https://t.me/joinchat/FZXBqw6RJG2DBYrs6Mq0oQ

l3jmr
0x287d5Fd13F5cc68d1d6ef51AF8A0eA0d6c33486d