Sizin de gördüğünüz gibi teknolojik gelişmeler yoğun bir şekilde dünyayı etkisi altına almaya devam etmektedir. Teknoloji, son yıllarda yeni kavramları yaşantımıza dahil etmiş ve tüm işlemlerimizi bu doğrultuda yönlendirmiştir. Kripto para birimleri de hepimizin ilgi alanı olmuş, katılım söz konusu olmasa bile bir yerlerde sohbete dahil olup, ilgimizi çekmiştir. Yeni kavramlar arasından adından sıkça söz ettiren blockchain teknolojisi de çeşitli projelerde karşımıza çıkmakta ve etkili düzeyde güvenlik sağlamaktadır. Ancak şimdiye kadar çıkan projeler kar amacını ön planda tuttuklarından dolayı entegrasyon sürecine girmemiş, bireysel olarak zirveye çıkma konusunda çalışmalar sürdürmüştür ve akabinde de projeler üst düzey bir çalışma sürdürememiştir. Bu doğrultuda da aklımıza yatan, geleceğini net görebildiğimiz projelere dahil olamamaktayız. Ben de bu makalede sizler için tek bir evrensel ortam sunmak adına tasarlanmış ve blockchain bazlı bütünlük platformu olan BILLCRYPT projesinden bahsetmek istiyorum.

BILLCRYPT Misyon, Vizyon ve Platform Hakkında

BILLCRYPT, topluluklar, ürün temsilcileri ve şirketleri temsil eden çok işlemli bir bütünlük sistemi olarak tasarlanmıştır. Bu sayede yatırımcılar, yatırım yapmadan önce bu imgeyi göz önünde bulundurabilecek, işletmeleri oldukça hızlı, kolay ve üst düzey güvenli bir şekilde analiz edebilecek, ve akabinde de sağlıklı yatırımlar gerçekleştirebileceklerdir. Daha önce bu alanda hiç yatırım işlemi yapmamış, aktiflik göstermemiş bireyler için bile uzman isimler ve hizmetler sayesinde kolay ve güvenli yatırım fırsatı oluşturulacaktır. Blockchain temsilci, bütünlüğünü sağlama konusunda çalışmaları bulunan platform sıradan katılımcının dahi faydasının ön planda tutan bir yaklaşımla evrensel bir süreklilik arz eden bir ortam inşa edecektir. BILLCRYPT platformuna dahil edilen yatırımlar sayesinde işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize, ekonomik olarak tanıtım sağlamanıza ve çeşitli karlı birleşmeler yaşamanıza olanak sağlanacaktır. BILLCRYPT sayesinde blockchain teknolojileri daha anlamlı, kullanımı kolay ve tabi olunan ücretler düşük maliyette olacaktır. Bununla birlikte BILLCRYPT, yalnızca blockchain bütünlüğü olarak değil, şirketlerin ürünlerinin ve uzman isimlerin entegrasyonu konusunda üst düzey bir projedir. Platformunun çalışma prensibini blockchain BR, IVO ve VIP olacak şekilde üç başlık altında incelememiz mümkündür. BR, otokontrollü bir işlem ve ayarlara sahip olunan merkezsiz yapıda uygulamaların, şahsi yazılım paketi olarak karşımıza çıkmasını sağlamaktadır. Platformun uygun bölümünde aktif kılınır ve tüm katılımcıların kullanımına açık hale getirilir. Bu uygulama sayesinde varlıkların satım ve alımını hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirir.

Diğer bir deyişle, şirketlerin, profesyonel toplulukların, uzmanların ve ürünlerin temsilcilerinin çok işlevli bir blockchain entegrasyon sistemi olan BILLCRYPT, global bir ademi merkeziyetçi platform yaratıyor. BILLCRYPT, blockchain projelerini birbiriyle harmanlayarak teknolojik ve ekonomik özelliklerin evrensel bir interblock zincir altyapısı oluşturmasına olanak tanımaktadır. BILLCRYPT, Ethereum blockchain ağını kullanır ve bu BILLCRYPT para biriminin ERC-20 standardını temel aldığı anlamına gelir. Platformun ve ekosistemin tüm potansiyel yatırımını etkin bir şekilde yapmak için işlev görür.

Son Sözler

BILLCRYPT, uzun yıllara dayanan deneyime sahip profesyoneller olarak, kapsamlı bir şekilde yürütmek zorunda oldukları için, bu işletme zaten işletilse bile, güvenilir bilgilere her zaman güvenmediğini, potansiyel projelerin değerlendirilmesi konusunda özenli bir çalışma yürütür. Sadece dikkatleri değil aynı zamanda gerçek yatırımları da hak eden birçok gerçek proje arasında arama yapmak için, gelecek vaat eden projeleri bulmanız için çokça çaba, para ve ekstra zaman harcamanız gerekir. Blockchain, herhangi bir insan faktörünün katkısı olmadan mutlak veri güvenilirliğini sağlama ilkesini uygulamaya izin verir. Bu nedenle BILLCRYPT, bu problemleri kavramsal yaklaşımları, teknolojileri ve işlevselliği ile çözecek bir platform inşa etmeye karar verdi. BILLCRYPT, temsil edilen işletmeleri hızlı ve güvenilir bir şekilde değerlendirmek ve karlı yatırım kararları almak için işlev görür. Sıradan kullanıcılar için, uzmanları, hizmetleri, ürünleri seçmenin en güvenilir ve en kolay yolu da bu olacaktır.

LINk :

Website: https://www.billcrypt.io/
Whitepaper: https://docs.wixstatic.com/ugd/2a8396_434624d0fe8246969f305fe7b0911ba3.pdf
Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5155242
Telegram : https://t.me/BILLCRYPTnews
Facebook : https://www.facebook.com/groups/BILLCRYPT/
Twitter : https://twitter.com/BILLCRYPT1

indigopsy
0xf6f7b5A0c77b30Dcb7B70CE287467858cd5AddcD