Mevcut çok sayıda endüstrinin statükosunun olumlu bir yıkıcıya ihtiyacı var. Bununla birlikte, çoğu durumda, geleneksel operasyonları aksatmak için her zaman yeterli temel eksikliği vardır. Örneğin, finans sektörü kripto paralardan önce geleneksel yöntemlerin maksimum kapasitesinde faaliyet gösteriyordu. Kripto geldiğinde, yıllar boyunca faydalı olduğunu kanıtlayan olumlu bir bozulmaya neden oldu.

Ezystayz, emlak ekonomisinde devrim yaratmak için blok zincir potansiyelini kullanan bir platformdur. Şeffaflık ve merkezi olmayan veri depolamanın benzersiz özelliklerini gayrimenkul endüstrisi faaliyetlerine dahil etmeyi amaçlamaktadır. Blockchain'in açık kaynaklı yapısı sayesinde, kira ile ilgili tüm süreçleri otomatikleştirmek için akıllı sözleşmeler kullanılabilir. Dijital kimlikler ve eşler arası incelemeler gibi benzersiz yetenekler de Ezystayz ağında bulunmaktadır. Ezystayz operasyonlarının tam merkezinde müşteri odaklı bir protokol var. Bu nedenle ezystayz tüm ağ katılımcılarına fayda sağlamayı hedefleyecektir.

Blockchain, kripto para biriminin popülaritesine uygun olarak geliştirilmiş devrim niteliğinde bir teknolojidir. Blockchain, süreçleri düzene koyabildiğini ve bir platformda veri güvenliğini sağlayabildiğini kanıtladı.

EzyStayz, kullanıcıların sınır tanımadan keşfetmelerine, buluşmalarına, bağlantı kurmalarına ve seyahat etmelerine olanak tanıyan bir blockchain tabanlı seyahat platformudur. EzyStayz ekosistemi ile gezginler, oteller ve mülk sahipleri hiç olmadığı kadar hızlı, daha güvenli ve daha kolay birleşebilir.

EzyStayz'in avantajları, Blockchain tabanlı dürüst bir platform, kripto ve fiat kullanma yeteneği - sınır ötesi kolay ödemeler yapma ve daha güvenli seyahat hizmetleri gibi popüler platformlardan daha düşük işlem maliyetlerine sahip bir seyahat hizmetidir.

Tüm bunlar EzyStayz tarafından uygulanan blockchain teknolojisi sayesinde. Blockchain teknolojisi ile EzyStayz, işletim maliyetlerini azaltabilir ve platformu kullanıcılar için daha şeffaf ve güvenli hale getirebilir.

EZYSTAYZ PROJESİNİN ÖZELLİKLERİ.

EzyStayz'ın istisnai durumunun en iyisi, altta yatan blockchain altyapısına atfedilebilir, bu da onu yaklaşık 190 ülkeye ve 34.000'den fazla şehre kaliteli hizmet veren gerçek bir platform haline getirir, çünkü platform tamamen kapsayan kiracılar, kiralamadan önce bir mülk hakkında gerekli bilgileri alır ve ev sahibi de kiralamadan önce gelecekteki kiracı ile tanışır, bu da ev sahibinin ve kiracıların tüm değişiklik tonlarını büyük ölçüde azaltacaktır.

EzyStayz, 2016 yılından bu yana aşamalı bir sicile sahiptir. Başlangıçta EzyStayz, dünyanın dört bir yanından turistik konaklama için kiralık seçenekler sunan bir avuç ev sahibi ve girişimciden ödün vermiştir. EzyStayz Solutions, büyük bir topluluğun farklı katmanlarına hitap etmek için dahili konsept ve avantajlarla dikkatlice tasarlandı, her katılımcı en iyi hizmet, koşul ve işbirliğine dahil edildi, rahatlık için ilk güvence, web sitesi için arkadaş arayüzünde ve entegre kripto para cüzdanı ve diğer ilgili seçenekler çok.

EZYSTAYZ Kullandığınız Otel İçin Faydaları

Otel çok boyutlu bir organizasyondur. Yeterli kayıt tutma ihtiyacı sınırsızdır. Ezystayz'ın merkezi olmayan protokolü ile konuklar ve oteller arasındaki verileri ve ödemeleri izlemek kolaylaşır. Bu değişmezdir ve herhangi bir zamanda yeniden kontrol için tetiklenebilir. Bu, otel tesislerindeki kesinti süresinin sona erdiğini gösterir.

Ezytstayz, otel işinin tüm yönlerinin tek bir veritabanına entegrasyonunu teşvik edecek, aracılar ve muazzam kayıt defterlerine olan ihtiyacı ortadan kaldıracaktır.

Oteller, blockchain teknolojisinin sunduğu işlemlerin kolaylığından da yararlanabilir. Geleneksel ödeme araçları, özellikle yurtdışında rezervasyon yaparken stresli olabilir. Blockchain teknolojisi ile işlemler daha kolay ve daha hızlı hale gelir. Bu otel tesisleri için yurtdışı satışları artıracaktır.

Ayrıca ezystayz'ın tokenize yaklaşımı ile gezginler, otellerde kaldıkları veya bir otelin hizmetlerini kullandıkları için ödüllendirilecekler.

EZY tokenleri merkezi olmayan bir defterde saklanır ve gelecekte oteldeki çeşitli hizmetleri ayırtmak için kullanılabilir. Ancak otelin Ezystayz platformuyla mevcut bir ortaklığı olmalıdır.

birçok insan zamanlarını tatillerine hazırlanmak için harcamakta veya çeşitli yerlere seyahat etmektedir. Uçak bileti, otel vb. Satın almakla başlayarak, önceki aylardan çok uzakta veya sadece bir saat içinde hazırlanabilirlerdi. Gezgin, seyahatlerinin gerçekten eğlenceli ve sorunsuz olmasını bekliyor.

Ancak çoğu zaman gezgin, seyahat platformları ve turizm gibi çeşitli şeylerle, örneğin verimsiz kiralama hizmetleri, tüketici odağı ve kullanıcı kontrolü eksikliği ve seyahat deneyimlerini tatsız hale getiren diğer problemlerle rahatsız olur. Bu tür sorunlar genellikle seyahatle yaşanır ve seyahat ve turizm endüstrisinin gelişmesi ve büyümesi için engel olur.

AMAÇ

Zaten dünyanın çeşitli yerlerine erişimi olan bir seyahat web sitesi platformu olarak, EzyStayz kullanıcılar için en iyi hizmeti sunmayı ve ağı genişletmeyi amaçlamaktadır. EzyStayz, hizmetler sunarak ve tamamen faaliyete geçerek çevre dostu bir platformdur ve hem maliyet hem de Platform'da tam özelliklerin olmaması açısından diğer seyahat web platformlarının sunduğu verimsiz hizmetlerden kaynaklanan sorunların üstesinden gelir. Böylece zaman kaybına, pahalı maliyete ve kesinlikle kullanıcılara hayal kırıklığına neden olacaktır.

Otellerde% 40'a varan indirimler için EzyStayz ödül kulübüne katılarak daha fazla yararlanın, EZY jetonlarında anında geri ödeme yapın. Bonus oyunu daha fazla EZY jetonu almanıza yardımcı olmak için EzyStayz'da seyahat hizmetleri sipariş etmek için kullanabilirsiniz. EzyStayz ayrıca EZY jetonlarında likidite için En iyi kripto borsasında listelenmiştir.

EZYSTAYZ TOKEN

EzyStayz şüphesiz yüksek düzeyde şeffaflık, işlemlerin güvenliği ve güvenliğinden kaçınmaktadır. Her işlem, dahili sistem belirteci (EZT) tarafından desteklenen akıllı sözleşmelerle desteklenir. Jeton, EzyStayz platformundaki tüm yerleşik tabanlı hizmetler için ödeme yapmak için de bir yardımcı programdır, ilk değişim teklifi (IEO) aracılığıyla 700 milyon jetonun bir kısmını dağıtacaktır. Tüm satışlar sırasında, geliştiricilere de 12.145 milyon dolar tutarında bir HardCap verileceği için dışarıda bırakılmaz.

SONUÇ

Seyahat, eğlenceli olması gereken bir etkinliktir, ancak profesyonel olmayan bir seyahat platformunun eylemi nedeniyle bazen zor olabilir. EzyStayz, genellikle kendilerine uygun otel veya rezidans rezervasyonu yapmakta zorluk çeken gezginlerin sorunlarının farkındadır. Çok verimsiz farklı platformlardan otel ve uçak biletleri kitap var bahsetmiyorum bile.

Mevcut platformların çoğu, kullanıcılar için yüksek ücretlere yol açan pazarlama açısından sınırlandırılmıştır. Ayrıca, daha az seyahat deneyimi anlamına gelen tüketici odağı ve kullanıcı kontrolü eksikliği var. EzyStayz, kullanıcısına daha iyi bir tatil deneyimi yaşatmasına yardımcı olacak yenilikçi bir platform getiriyor. Bu, EzyStayz projesine katılmak için harika bir fırsat. Ne için bekliyorsun? Şimdi katılın, tatilinizi ayırtın ve deneyiminizi paylaşın!


 1. Website: https://ezystayz.com/ | https://io.ezystayz.com/
 2. Whitepaper: https://io.ezystayz.com/assets/pdf/whitepaper-english.pdf Pitch Deck: https://io.ezystayz.com/#/pitch_deck
 3. Facebook: https://www.facebook.com/ezystayzofficial/
 4. Instagram: https://www.instagram.com/ezystayz/
 5. Twitter: https://twitter.com/ezystayz2014
 6. Telegram Channel: https://t.me/EzyStayzofficial
 7. Medium: https://medium.com/@ezystayz
 8. YouTube Channel: https://www.youtube.com/channel/UCDvQOHa-9pwh_PEEsgjsFWQ
 9. LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/ezystayz/
 10. CoinMarketCap: https://coinmarketcap.com/currencies/ezystayz/
 11. BitcoinTalk Bounty Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5242599

profile bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2180037