Залучення криптовалюти до мейнстріму шляхом створення найшвидшої, найкращої та найінструментальнішої стратегії заробітку криптовалюти за допомогою її соціальних програм. Планується, що цей запуск буде запущений влітку цього року, Foobee - провідна криптовалюта, яка забезпечить людський зв'язок із зоною криптовалют.

Foobee є ексклюзивним у криптопросторі як перше у світі програмне забезпечення для соціальних стосунків, щоб заробити. Користувачі динамічно проводять пальцями по різних клієнтах, купують товари та постачальників у роздрібних продавців та посилаються на прибутки друзів у токенах FBE. Платформа працює на основі електронної комерції, яка використовує енергію купівлі токенів Foobee.

«На відміну від інших платформ соціальних медіа, Foobee - це не спільнота, призначена для безшумної прокрутки чи соціальної перевірки. Ми хочемо залучити людство до цифрового світу, а це означає заохочувати користувачів брати участь у своїй спільноті якомога більше ", - сказав представник Foobee. "Переосмисливши залучення до способу життя та соціальну взаємодію, Foobee - це захоплюючий простір для спілкування користувачів з іншими на особистій основі".

Токен Foobee побудований на хорошому ланцюжку Polygon і сумісний з ERC-20. 1 мільярд повних маркерів - це 50 ПК, які не були випущені. Foobee базується на штаті фахівців у сфері криптовалюти, фінтеху та блокчейн -бізнесу. Засновник та співробітники заробили 40,1 ПК токенів, а було 9,9 ПК відмінних жетонів.

Проект вважається першим у світі додатком для соціальних знайомств "Проведіть пальцем, щоб заробити", і йому вдалося поєднати захоплюючий світ знайомств, соціальних медіа та електронної комерції зі світом криптовалют та дозволити людям заробляти на взаємодії та взаємодії. з однодумцями. Ви можете побудувати свою мережу, з точки зору знайомств або соціальної точки зору, а потім отримати винагороду за свою участь.

Це дійсно просто, а його простота та легкість у використанні завоювали публіку. Підтримуючись ретельним процесом KYC (Знай свого клієнта), Foobee забезпечує рівень безпеки та прозорості, якого так не вистачає у світі онлайн -знайомств.

місія Foobee

На відміну від інших платформ соціальних медіа, Foobee - це не спільнота, призначена для безшумної прокрутки чи соціальної перевірки! Ми хочемо залучити людство до цифрового світу, а це означає заохочувати користувачів брати участь у своїй спільноті якомога більше. Переглянувши залучення до способу життя та соціальну взаємодію, Foobee - це захоплюючий простір для спілкування користувачів з іншими на особистому рівні!

Від соціальної взаємодії до заробітку та витрати валюти, платформа Foobee спрощена для простоти та зручності для користувачів, що робить її доступною практично для всіх. Foobee також розглядає нових і випадкових користувачів криптовалюти - одна з наших цілей - зробити криптовалюту веселою та простою у використанні.

Все, що вам потрібно, щоб зустрітися, зайнятися та заробити, можна знайти прямо тут у додатку Foobee!

Особливості Foobee 1.0

Потужна функція знайомств і спілкування на основі тертя Foobee автоматично визначає пріоритет користувачів на основі їх спільної діяльності та інтересів (також відомих як тяга). Базова платформа Foobee також містить крипто -гаманець Foobee та інфраструктуру криптовалют, недоступну у США та на її територіях.

 • Профіль: Створіть свій профіль.
 • Хочете: оберіть своє бажання.
 • Маленька сумка: Перевірте користувача, створивши гаманець Foobee.
 • Реферали: Заробляйте, проводячи пальцями та посилаючись на друзів.
 • Змагання: матчі та повідомлення користувачів.
 • Витрачати жетони: витрачайте свої жетони в екосистемі Foobee.

Особливості Foobee 2.0

 • Одна з найцікавіших майбутніх функцій Foobee - це наша платформа електронної комерції! Це дозволяє всім нашим користувачам:
 • Пропозиції та знижки: Пропозиції купівлі та знижки від різних компаній -партнерів, що використовують токени Foobee.
 • Нагороди: Наші токени FBE також будуть нагороджені при покупках у продавців та продавців у додатку Foobee.
 • Комісійна знижка: компанії, які отримують жетони Foobee, отримають комісійні зі знижкою.
 • Токени Foobee: Заробляйте крипто (Toobee Tokens), купуючи Пропозиції та Знижки.

Перевірте, як використовувати додаток Foobee нижче:

 1. Спочатку встановіть додаток Foobee
 2. По -друге, зареєструйтесь
 3. По -третє, встановіть свій профіль, і тут ви можете безпосередньо вибрати своє бажання.
 4. По -четверте, зробіть гаманець

Виконавши вищевказані кроки, лише тоді можна буде використовувати цей додаток, наприклад, знаходити відповідність та надсилати повідомлення іншим користувачам, витрачати токени або заробляти, проводячи пальцями та посилаючись на друзів.

Продаж жетонів Foobee

Бути частиною проекту Foobee, приєднавшись до PreSale, було правильним рішенням. те, що вам потрібно зробити, пояснюється так:
Перейдіть за посиланням нижче (https://foobee.io/token-sale/public/register) та завершіть реєстрацію

Розповсюдження токенів

Зібрані жетони будуть розподілені в декількох частинах. Нижче наведено розподіл величин у кожному розділі, усі з яких чітко пояснені нижче:

 • Невиданий: 50%
 • Засновник та команда: 40,1%
 • Випуск акцій: 9,9%

Структура маркера Foobee

Для отримання додаткової інформації відвідайте нижче:

Website: https://foobee.io/
Whitepaper:https://foobee.io/#whitepaper
Telegram: https://t.me/joinchat/2xHy2zywAZk0NTRh
Facebook: https://www.facebook.com/foobeeapp
Twitter: https://twitter.com/foobeeapp
Github : https://github.com/FoobeeToken/Foboee-Smart-Contract
Instagram : https://www.instagram.com/foobee_fbe/

pau_cripto

0x10A9CcfBFCF1d56191635b602e049013a5f382Cd